10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» У січні – квітні 2020 року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на 38,5 млн грн версія для друку
У січні – квітні 2020 року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на 38,5 млн грн 14 травня 2020  |  Пресслужба Західного офісу Держаудитслужби

За результатами ревізій, проведених фахівцями Західного офісу Держаудитслужби у січніквітні 2020 року, виявлено понад 242 млн грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів.

Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму 38,5 млн грн, зокрема втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки.

Правоохоронним органам передано матеріали 16 ревізій та перевірок закупівель.

За одержаними матеріалами контрольних заходів правоохоронці розпочали 2 досудових розслідування.

За недотримання законодавства 31 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Проведено моніторинг 225 процедур закупівель. Виявлено порушення за 222 процедурами закупівель загальною вартістю понад 529 млн грн.

Через виявлені порушення відмінено 35 процедур закупівель на суму понад 149 млн грн та розірвано 9 договорів майже на 20 млн грн.

З початку року завершено 10 державних фінансових аудитів діяльності суб'єктів господарювання, виконання бюджетних програм та виконання місцевих бюджетів, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод чи непродуктивних витрат на суму понад 236 млн грн, та порушення законодавства, що призвели до втрат понад 1,5 млн грн фінансових і матеріальних ресурсів.

Об'єктам контролю надано 64 пропозиції для покращання їх фінансового стану. Через належне реагування на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених через неефективні управлінські дії, на суму понад 20 млн грн.

Правоохоронним органам надіслано 8 інформацій про результати аудитів та 2 аудиторські звіти.