10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Черкаські аудитори виявили порушень на суму понад 4,4 млн грн у відділі житлово-комунального господарства Уманської міської ради версія для друку
Черкаські аудитори виявили порушень на суму понад 4,4 млн грн у відділі житлово-комунального господарства Уманської міської ради 18 травня 2020  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради (далі – Відділ ЖКГ) за період з 01.02.2017 по 30.09.2019 року виявили фінансових порушень на загальну  суму понад 4,4 млн грн.

Зокрема, Відділом ЖКГ безпідставно включено КП «Уманьводоканал» до мережі розпорядників і одержувачів коштів місцевого бюджету та профінансовано на загальну суму понад 3,2 млн грн.

Через завищення обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт та оплату Відділом ЖКГ їх у повному обсязі, виконавцям робіт зайво перераховано кошти на суму понад 1,1 млн грн.

Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Черкаської області, Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області, Уманську міську раду. Матеріали ревізії передано Управлінню Служби безпеки України в Черкаській області.

Нагадаємо, що черкаські аудитори виявили порушень на суму понад  1,2 млн грн під час ревізії Черкаського обласного комунального підприємства «Фармація».