10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» День Європи в Україні версія для друку
День Європи в Україні 16 травня 2020

День Європи в Україні - Департамент суспільних комунікацій КМДА

Відповідно до Указу Президента від 19.04.2003 № 339 щорічно у третю суботу травня наша країна святкує День Європи.  Україна чи не єдина держава не член ЄС, яка на державному рівні святкує цей день, що є важливим кроком у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, яка поділяє традиції і цінності Європи: демократія, свобода, верховенство права.

Впродовж останніх років наша країна впевнено рухається шляхом глибоких і структурних реформ, які є фундаментом для якісних змін та основою для економічного зростання. І розвиток системи управління державними фінансами, невід’ємною частиною якої є державний фінансовий контроль, є одним із основних напрямів євроінтеграції, яка базується на положеннях Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Держаудитслужба високо цінує багаторічний досвід співпраці з європейськими колегами та вдячна їм за глибоке і всебічне розуміння існуючих викликів у системі державного фінансового контролю. Їх підтримка дуже важлива та вирішальна для розвитку нашої Служби.

Користуючись цією святковою нагодою, висловлюємо вдячність за багаторічну підтримку та плідну співпрацю нашим європейським колегам і сподіваємось на подальший її розвиток. З Днем Європи!

День Європи в Україні - 16 травня - знаменні дати поточного ...