10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Одеські аудитори за січень – квітень 2020 року забезпечили відшкодування втрат на 20,3 млн грн версія для друку
Одеські аудитори за січень – квітень 2020 року забезпечили відшкодування втрат на 20,3 млн грн 19 травня 2020  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю впродовж січняквітня 2020 року працівники апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 62 млн грн.

Аудитори забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 20,3 млн грн. До бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, підприємств і організацій надійшло 14 млн грн. Відшкодовано і поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів, які допустили підконтрольні об’єкти,  на суму 6,3 млн грн.

У межах здійснення системного контролю за усуненням виявлених недоліків і порушень, повнотою відшкодування втрат та забезпечення персональної відповідальності посадових осіб за виявлені порушення: до правоохоронних органів передано 12 матеріалів контрольних заходів, за їх матеріалами правоохоронними органами розпочато 21 досудове розслідування, до кримінальних проваджень долучено 5 матеріалів, вручено 14 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За вчинені порушення та недотримання законодавства з фінансових питань 33 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 37 – до матеріальної та дисциплінарної відповідальності.

Від початку року аудиторами завершено 4 державних фінансових аудити. Установлено фактів неефективних управлінських дій та рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 132 млн грн. Аудитори  надали 32 пропозиції, об’єкти контролю (відповідно до наданих пропозицій у минулих роках) врахували 41 пропозицію.