10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Хмельниччини провели ревізію фінансово-господарської діяльності Красилівської центральної районної лікарні версія для друку
Аудитори Хмельниччини провели ревізію фінансово-господарської діяльності Красилівської центральної районної лікарні 19 травня 2020  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області провели планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Красилівська центральна районна лікарня» за період з 01.01.2016 по 31.12.2019, якою виявлено фінансових порушень на суму понад 1,1 млн грн.

Під час ревізії аудитори  встановили, що причиною незаконного використання бюджетних коштів на суму понад 580 тис. грн стало те, що посадові особи лікарні за кошти районного бюджету та медичної  субвенції  з державного бюджету, передбачені на надання медичної допомоги мешканцям  Красилівського району, надавали медичні послуги хворим інших регіонів.

Окрім того, ревізією виконання господарських угод встановлено проведення лікарнею попередньої оплати на суму понад 200 тис. грн за матеріальні цінності та роботи, які фактично не поставлені та не виконані.

Ревізією дотримання законодавства при сплаті єдиного внеску, нарахуванні та виплаті працівникам лікарні заробітної плати аудитори виявили низку порушень на суму понад 280 тис. грн.

Установлено й інші порушення фінансової дисципліни, а самепроведення попередньої оплати за комунальні послуги, оплату виконання робіт з поточного ремонту без фактичного їх надання, недоотримання лікарнею грошових коштів через несплату коштів за проходження інтернатури лікарями-інтернами, неперерахування до районного бюджету коштів на суму понад 37 тис. грн.

За  недотримання  законодавства  з  фінансових питань 7 посадових осіб   притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до Слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області та поінформовано Красилівську районну раду.

Нагадаємо, що хмельницькі аудитори протягом січня – квітня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму 3,0 млн грн.