10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Сумщини забезпечили відшкодування втрат на суму 2,2 млн грн протягом січня – квітня 2020 року версія для друку
Аудитори Сумщини забезпечили відшкодування втрат на суму 2,2 млн грн протягом січня – квітня 2020 року 20 травня 2020  |  Пресслужба Управління Північного-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січняквітня 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій та перевірок на загальну суму 2,2 млн грн.

За підсумками здійснених державних фінансових аудитів упроваджено 37 пропозицій, з яких 11 – спрямовані на досягнення додаткового економічного або соціального ефекту, загальна сума досягнутого економічного ефекту (додаткового результату) сягнула 12,5 млн грн.

Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 36 управлінських рішень.

Матеріали 8 заходів державного фінансового контролю управління  передало до правоохоронних органів для відповідного реагування, правоохоронні органи розпочали 1 досудове розслідування та вручили 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За допущені порушення 10 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 4 – до дисциплінарної та 8 – до матеріальної.