10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» За результатами ревізії комунального закладу освіти «Дніпропетровський навчально-реабілітаційний центр № 10» Дніпропетровської обласної ради» забезпечено відшкодування втрат на суму 151 тис. грн версія для друку
За результатами ревізії комунального закладу освіти «Дніпропетровський навчально-реабілітаційний центр № 10» Дніпропетровської обласної ради» забезпечено відшкодування втрат на суму 151 тис. грн 21 травня 2020  |  Пресслужба Східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунального закладу освіти «Дніпропетровський навчально-реабілітаційний центр № 10» Дніпропетровської обласної ради» за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже 151 тис. грн. 

Виявлено низку порушень законодавства під час нарахування та виплати заробітної плати, доплат, премій, відпускних, сплати єдиного соціального внеску, що призвело до втрати 112 тис. грн.

Також аудитори виявили й оплату за завищеною вартістю ремонтних робіт, продуктів харчування, зайве перерахування коштів за послуги гарячого харчування та безпідставне придбання медикаментів.

Завдяки вжитим заходам порушення усунуто в повному обсязі.

За недотримання законодавства з фінансових питань двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Закладу освіти зупинено операції з бюджетними коштами.

Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції України у Дніпропетровській області.

Нагадаємо, що Дніпровські аудитори протягом січня – квітня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму 14,4 млн грн.