10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Полтавщини за січень – квітень 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 4,5 млн грн версія для друку
Аудитори Полтавщини за січень – квітень 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 4,5 млн грн 22 травня 2020  |  Пресслужба Управління Північно-східного офісу

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій у січніквітні 2020 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму понад 14,2 млн грн та забезпечено відшкодування таких втрат на суму понад 4,5 млн грн.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, у 17 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

Складено та надіслано до суду 8 протоколів про адміністративне правопорушення за порушення законодавства про закупівлі за статтею  164-14 КУпАП.

За порушення законодавства з фінансових питань 27 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 2 посадових осіб – до дисциплінарної та 8 – до матеріальної відповідальності.

Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами ревізій, аудитів та моніторингу закупівель прийняли 16 управлінських рішень.