10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Харківщини протягом січня – квітня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму 236,3 млн грн версія для друку
Аудитори Харківщини протягом січня – квітня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму 236,3 млн грн 25 травня 2020  |  Пресслужба Північно-східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня – квітня 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій на загальну суму 236,3 млн грн.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єкти контролю впровадили 53 рекомендації, з яких 17 – спрямовані на досягнення додаткового економічного або соціального ефекту, загальна сума досягнутого економічного ефекту (додаткового результату) сягнула 219,5 млн грн.

Органами місцевої влади і самоврядування, керівниками об’єктів контролю та їх вищими органами за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийнято 12 управлінських рішень.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 70 посадових осіб, до дисциплінарної – 2, із займаних посад звільнено 1 посадову особу.

До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 17 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень.

З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів перед об’єктами контролю ініційовано пред’явлення 8 цивільних позовів, до суду пред’явлено позов на суму 0,9 млн грн.

Протягом січня – квітня 2020 року на розгляд до правоохоронних органів передано матеріали 8 ревізій, за результатами розгляду матеріалів заходів державного фінансового контролю правоохоронні органи вручили 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та матеріали 1 аудиторського дослідження долучили до кримінального провадження.