10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Використання бюджетних коштів на боротьбу з COVID-19 під пильним контролем Держаудитслужби версія для друку
Використання бюджетних коштів на боротьбу з COVID-19 під пильним контролем Держаудитслужби 22 травня 2020

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" у державному бюджеті України затверджено видатки фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом та її наслідками на суму 64,7 млрд. гривень. При цьому, з місцевих бюджетів на зазначені цілі  також виділялися значні кошти.

На сьогодні суспільство має запит щодо їх належного використання. Держаудитслужба реалізує функцію державного фінансового контролю та здійснює заходи, направлені на упередження та виявлення порушень під час використання коштів, виділених на боротьбу з COVID-19. Це є першочерговим пріоритетом діяльності служби, що має на меті відновлення довіри громадськості до уряду.

Так, на нарадах, що відбулися на поточному тижні під головуванням Голови Держаудитслужби Геннадія Пліса за участю керівників міжрегіональних територіальних органів Держаудитслужби, визначено одним із пріоритетних напрямків державного фінансового контролю у 2020 році контроль за використанням коштів, спрямованих на заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками, а  також  надані відповідні доручення щодо реалізації такого напрямку.