12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Під час ревізії Управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради виявлено втрат на суму 814 тис. грн версія для друку
Під час ревізії Управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради виявлено втрат на суму 814 тис. грн 3 червня 2020  |  Пресслужба Східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму майже 814 тис. грн. Контрольний захід охопив період з 01.01.2016 по 31.12.2019.

Посадові особи Управління зайво сплатили бюджетних коштів на суму 703 тис. грн підрядним організаціям, які завищили вартість проєктно-вишукувальних робіт, експертизи, а також ремонтно-будівельних робіт та послуг з технічного нагляду.

Окрім того, бухгалтерська служба Управління у завищених розмірах виплатила працівникам заробітну плату, зайво перерахувала єдиний соціальний внесок, що призвело до втрати ще понад 110 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань посадову особу Управління притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області. Про результати поінформовано Павлоградського міського голову.

Нагадаємо, що дніпровські аудитори протягом січняквітня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму 14,4 млн грн.