12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Ревізією Комунального підприємства «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради виявлено фінансових порушень на суму 1813,4 тис. грн версія для друку
Ревізією Комунального підприємства «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради виявлено фінансових порушень на суму 1813,4 тис. грн 4 червня 2020  |  Пресслужба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради за період з 01.06.2017 по 31.12.2019, якою встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 1,8 млн грн.

Ревізією встановлено, що Комунальним підприємством «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради не проведено позовної роботи щодо стягнення наявної в обліку дебіторської заборгованності з отримувачів послуг (із захоронення твердих побутових відходів, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, з управління багатоквартирним будинком), за якою на час ревізії сплив термін позовної давності, у наслідок чого втрачено активів на суму майже 1,8 млн грн.

За результатами проведеної інвентаризації встановлено нестачу товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 24,2 тис. грн.

Також виявлені інші порушення фінансової дисципліни, які спричинили втрати, на суму 2,6 тис. грн.

Вжитими в ході ревізії заходами забезпечено відшкодування порушень на суму 2,6 тис. грн.

За допущені порушення фінансової дисципліни складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 164-2 КУпАП.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що аудитори Сумщини забезпечили відшкодування втрат на суму 2,2 млн грн протягом січняквітня 2020 року.