12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Полтавські аудитори виявили порушень на суму майже 250 тис. грн на державному підприємстві «Полтавський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» версія для друку
Полтавські аудитори виявили порушень на суму майже 250 тис. грн на державному підприємстві «Полтавський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» 9 червня 2020  |  Пресслужба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області провели планову ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Полтавський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» за період з 01.01.2016 по 31.01.2020.

Під час ревізії встановлено порушень, що призвели до втрат, на суму  163 тис. грн, а саме: бюджети місцевих рад недоотримали відповідних  надходжень на суму 100 тис. грн через ненарахування та неперерахування коштів до місцевих бюджетів, які надійшли на рахунок державного підприємства від переможців земельних торгів як гарантійні внески; понад 46 тис. грн підприємство недоотримало через невідображення в обліку обсягів виконаних робіт із виготовлення документації з землеустрою; необгрунтовано нараховано та сплачено заробітної плати на суму 16 тис. грн.

Окрім того, неналежний контроль відповідальних осіб підприємства за станом розрахунків  призвів до завищення боргових зобов’язань на суму понад 86 тис. грн.

Завдяки заходам, які вжили аудитори, за результатами ревізії виявлено порушення, відшкодовані в повному обсязі.

За недотримання законодавства з фінансових питань на одну посадову особу складено протокол про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи Полтавської області.

Нагадаємо, що аудитори Полтавщини за січеньквітень 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 4,5 млн грн.