12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Житомирщини виявили втрат на суму понад 665 тис. грн у Радомишльському професійному ліцеї версія для друку
Аудитори Житомирщини виявили втрат на суму понад 665 тис. грн у Радомишльському професійному ліцеї 12 червня 2020  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Радомишльський професійний ліцей» за період з 01.01.2016 по 31.12.2019, та виявили порушень, що призвели до втрат, на суму понад 665 тис. грн.

Через неналежний внутрішній контроль за дотриманням порядку проведення операцій з бюджетними коштами Ліцеєм проведено передоплату (авансовий платіж) за надані послуги з постачання пари та гарячої води без відображення в обліку та в звітності дебіторської заборгованості з порушенням законодавства на суму понад 486 тис. грн.

Окрім того, навчальним закладом проведено оплату послуг з теплопостачання за завищеними тарифами на суму понад 97 тис. грн.

За рахунок бюджетних коштів безпідставно здійснено видатки на харчування учнів навчального закладу, не віднесених до пільгових категорій, що призвело до витрат коштів на суму майже 64 тис грн.

Ревізією виявлені й інші фінансові порушення, загальна сума яких становила майже 18 тис. грн.

Завдяки ужитим заходам забезпечено усунення виявлених порушень на суму понад 498 тис. грн.

Директору Ліцею надіслано обов’язкові для виконання вимоги про усунення виявлених ревізією порушень. До об’єкта контролю застосовано заходи впливу у вигляді попередження про усунення порушень бюджетного законодавства.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, що аудитори Житомирщини протягом січняквітня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму 2,9 млн грн.