12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Харківські аудитори провели ревізію Панютинського вагоноремонтного заводу версія для друку
Харківські аудитори провели ревізію Панютинського вагоноремонтного заводу 15 червня 2020  |  Пресслужба Північно-східного офісу Держаудитслужби

Північно-східний офіс Держаудитслужби завершив ревізію фінансово-господарської діяльності філії «Панютинський вагоноремонтний завод»  акціонерного товариства «Українська залізниця» (далі – завод) за період з 01.01.2018 по 30.09.2019 та встановив фінансових порушень на загальну суму 42,3 млн грн.

Ревізією встановлено нездійснення відповідальними особами донарахування орендної плати за договорами оренди майна за період з 01.10.2018 по 30.09.2019, що призвело до недоотримання заводом фінансових ресурсів на загальну суму 145,2 тис. грн.

При дослідженні питання нарахування заробітної плати працівникам заводу встановлено порушення при нарахуванні винагороди за виконання особливо важливих виробничих завдань на загальну суму 1,3 млн грн та перераховано єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на загальну суму 283,9 тис. грн.

При дослідженні питання правильності і обґрунтованості списання матеріалів і запасних частин на деповські та капітальні ремонти вантажних вагонів установлено понаднормове списання матеріалів і запасних частин, що призвело до втрат фінансових ресурсів заводу на загальну суму 604,4 тис. грн.

Окрім того, за результатами ревізії встановлено інші порушення фінансової дисципліни на загальну суму 39,9 млн грн.

Слід зазначити, що фахівці офісу встановили порушень у сфері закупівель за 14 процедурами загальною очікуваною вартістю 55,8 млн грн, за якими укладено договорів на загальну суму 54,6 млн грн.

За результатами ревізії виявлено, що через прийняття неефективного управлінського рішення з боку керівництва АТ «Українська залізниця» впродовж 2018–2019 років не забезпечено виконання умов тендерного договору виконання робіт, не завершено процедури введення у дію проекту з капітально-відновлювального ремонту біологічних очисних споруд, що може призвести до втрат фінансових ресурсів  на суму 1,9 млн грн.

На сьогодні вжитими заходами усунуто виявлених фінансових порушень на загальну суму 39,9 млн грн.

З метою повного усунення виявлених порушень керівнику надіслано вимогу щодо вжиття заходів стосовно усунення виявлених порушень фінансової дисципліни, а матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що харківські аудитори під час моніторингу закупівель у І кварталі 2020 року встановили порушень за процедурами закупівель вартістю 654 млн грн.