12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Чернігівські аудитори протягом січня – квітня 2020 року встановили порушень за процедурами закупівель вартістю майже 43 млн грн версія для друку
Чернігівські аудитори протягом січня – квітня 2020 року встановили порушень за процедурами закупівель вартістю майже 43 млн грн 4 червня 2020  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області

За результатами державного фінансового контролю у сфері публічних закупівель впродовж січня квітня 2020 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели моніторинг 100 процедур закупівель товарів, робіт та послуг загальною очікуваною вартістю понад  204 млн грн.

У 94% випадків (94 заходів контролю) виявлено порушення законодавства у сфері публічних закупівель при проведенні замовниками процедур закупівель загальною вартістю 162,5 млн грн.

За результатами моніторингу закупівель попереджено укладання договорів та здійснення витрат коштів за процедурами закупівель, проведеними з порушенням законодавства на суму майже 43 млн грн, з яких відмінено 26 закупівель загальною очікуваною вартістю 21,2 млн грн., розірвано договорів за 51 процедурою закупівель на загальну суму 21,7 млн грн.

Серед найпоширеніших порушеньпорушення порядку оприлюднення інформації про закупівлі, проведення переговорної процедури за відсутності визначених підстав, невідхилення замовником тендерної пропозиції учасника, яка не відповідала умовам тендерної документації, порушення в частині складання форм документів, порушення строків укладання договорів за результатами закупівель.

За результатами проведених моніторингів складено та надіслано до суду  2 протоколи за статтею 164-14 КУпАП, 1 особу притягнуто до відповідальності та накладено адміністративний штраф у розмірі 11,9 тис. грн.

Нагадаємо, що аудитори Чернігівщини протягом січняквітня поточного року забезпечили відшкодування втрат на суму 16,6 млн грн.