12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Сумщини забезпечили відшкодування втрат на суму 8,1 млн грн протягом січня – травня 2020 року версія для друку
Аудитори Сумщини забезпечили відшкодування втрат на суму 8,1 млн грн протягом січня – травня 2020 року 12 червня 2020  |  Пресслужба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня ‒ травня 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій та перевірок на загальну суму 8,1 млн грн.

За підсумками здійснених державних фінансових аудитів впроваджено 39 пропозицій, з яких 12 ‒ спрямовані на досягнення додаткового економічного або соціального ефекту, загальна сума досягнутого економічного ефекту (додаткового результату) становила 12,5 млн грн.

Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 42 управлінських рішення.

Матеріали 10 заходів державного фінансового контролю управлінням передано до правоохоронних органів для відповідного реагування, правоохоронні органи відповідно розпочали 3 досудових розслідування та вручили 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За допущені порушення 17 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 4  ̵ до дисциплінарної та 8  ̵ до матеріальної.