12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Відшкодування втрат на суму 9,8 млн грн забезпечили тернопільські аудитори протягом січня ? травня 2020 року версія для друку
Відшкодування втрат на суму 9,8 млн грн забезпечили тернопільські аудитори протягом січня ? травня 2020 року 15 червня 2020  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області впродовж січнятравня 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 9,8 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 11 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності.

До установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 6 фінансових санкцій.

За переданими матеріалами заходів державного фінансового контролю правоохоронні органи розпочали 3 досудових розслідування та вручили 2 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками контрольних заходів прийняли 23 управлінських рішення та виконали 22 пропозиції за результатами державних фінансових аудитів.