12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Кіровоградщини протягом січня - травня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 11,5 млн грн версія для друку
Аудитори Кіровоградщини протягом січня - травня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 11,5 млн грн 16 червня 2020  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області

За результатами проведених фахівцями Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області ревізій впродовж січня ‒ травня 2020 року виявлено втрат матеріальних і фінансових ресурсів на суму майже 12 млн грн.

Завдяки проведеній роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму майже 11,5 млн грн.

Окрім того, за результатами проведених державних фінансових аудитів надано 60 пропозицій щодо підвищення ефективності використання фінансових ресурсів та майна. Об’єкти контролю впровадили 22 пропозиції, за результатами яких досягнуто додаткового результату та відшкодовано втрат на суму 5,3 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 43 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 18 – до матеріальної, 11 – до дисциплінарної.

До установ, у яких виявлено порушення, застосовано 4 заходи впливу: у 2 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, зменшено бюджетні асигнування, прийнято вимогу про повернення наданих одержувачам бюджетних коштів, використаних не за цільовим призначенням, а також у 2 випадках попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на понад 1 млн грн.

Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій за результатами проведених ревізій прийняли 20 управлінських рішень.

На розгляд правоохоронним органам передано 8 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 3 досудові розслідування.