12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Хмельницькі аудитори протягом січня – травня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 3,2 млн грн версія для друку
Хмельницькі аудитори протягом січня – травня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 3,2 млн грн 17 червня 2020  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж січня ‒ травня 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 23,4 млн грн.

Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму  3,2 млн грн, зокрема виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів під час контрольних заходів проведених у попередніх роках.

Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели (можуть призвести) до упущених вигод (не отриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму понад 14,5 млн грн. За їх результатами надано 13 пропозицій. Об’єкти контролю виконали 15 пропозицій за наслідками аудитів, проведених у поточному та минулих роках. Економічний ефект від впровадження пропозицій сягнув 9,5 млн грн.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 9 фінансових санкцій (зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства).

За порушення законодавства 15 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали 7 контрольних заходів передано правоохоронним органам, розпочато 6 досудових розслідувань, а також вручено 8 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.