20 сiчня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» За січень – травень 2020 року аудитори Донеччини попередили порушень законодавства у сфері закупівель на суму 58, 6 млн грн та забезпечили відшкодування втрат на суму понад 4 млн грн версія для друку
За січень – травень 2020 року аудитори Донеччини попередили порушень законодавства у сфері закупівель на суму 58, 6 млн грн та забезпечили відшкодування втрат на суму понад 4 млн грн 25 червня 2020  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області

Протягом січня-травня  2020 року державні аудитори Управління Східного офісу  Держаудитслужби  в Донецькій області попередили порушень законодавства у сфері закупівель на загальну суму 58,6 млн грн у т.ч. шляхом відміни замовниками торгів за 14 процедурами на суму 39,1 млн грн та по 2 процедурам - шляхом розірвання  укладеного договору на суму 19,5 млн грн.

Окрім того, забезпечено усунення порушень, що призвели до втрат  фінансових і матеріальних ресурсів  загалом на суму понад 4 млн грн; завдяки впровадженню пропозицій, які були надані за результатами проведених державних фінансових аудитів, об’єктами контролю отримано додатковий результат (економічний ефект) у розмірі 410 тис. грн.

Про результати заходів державного фінансового контролю поінформовано правоохоронні органи, з яких матеріали 7 контрольних заходів передано  для відповідного реагування; розпочато 5 досудових розслідування; за переданими матеріалами заходів державного фінансового контролю вручено 1 письмове повідомлення про підозру  у вчиненні кримінального правопорушення;  перед об'єктом контролю  ініційовано  пред’явлення 6  позовів щодо відшкодування завданих збитків.

Окрім того, у 9 випадках до підприємств та установ, де виявлені порушення, застосовано заходи впливу передбачені вимогами Бюджетного Кодексу України; за порушення законодавства з фінансових питань 10 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, з них за статтею 164-2 КУпАП - 9, за ст. 164-14 КУпАП- 1 особу, до матеріальної відповідальності притягнуто 7 осіб.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Держаудитслужби направлено відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу на  суму 3,1 млн грн для подальшого інформування Державної служби фінансового моніторингу України.

Нагадаємо, що донецькі аудитори виявили порушень на суму понад 375 тис. грн на КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лиманської міської ради».