20 сiчня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Львівські аудитори виявили на КП «Львівсвітло» неефективні, непродуктивні та незаконні витрати на суму майже 23 млн грн. версія для друку
Львівські аудитори виявили на КП «Львівсвітло» неефективні, непродуктивні та незаконні витрати на суму майже 23 млн грн. 24 червня 2020  |  Пресслужба Західного офісу Держаудитслужби

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели державний фінансовий аудит Львівського комунального підприємства «Львівсвітло» за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 і виявили низку неефективних управлінських рішень, що призвели до упущених вигод, незаконних та непродуктивних витрат на загальну суму майже 23 млн гривень.

Через те, що до базового тарифу на технічне обслуговування ліфтів не застосовано додаткових коефіцієнтів за термінами їх експлуатації, упущено доходів від надання послуг з технічного обслуговування ліфтів на 21,3 млн гривень.

Непродуктивні витрати на підприємстві становили майже 1,4 млн грн. Зокрема, аудитори виявили витрати внаслідок укладання договорів цивільно-правового характеру з фізичними особами на надання послуг, які входять до обов'язків штатних працівників підприємства; оплату аудиторських та інформаційно-консультаційних послуг не передбачених фінансовим планом; додаткові витрати через неукладення в повному обсязі договорів з власниками ліфтів на відшкодування витрат, здійснених ЛКП «Львівсвітло» при проведенні ремонтних робіт ліфтового обладнання, вартість яких не входить до вартості повного технічного обслуговування тощо.

На підприємстві виявлено незаконні витрати на загальну суму 182,0 тис. грн, що виникли внаслідок завищення підрядними організаціями вартості виконаних робіт з реконструкції мереж зовнішнього освітлення, зайвої оплати праці, нестачі товарно-матеріальних цінностей. За результатами проведеної інвентаризації встановлено лишки товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 42,0 тис. грн. Під час аудиту незаконні витрати відшкодовано в повному обсязі.

За результатами аудиту об’єкта контролю надано низку рекомендацій для поліпшення ефективності витрачання коштів та збереження майна підприємства.

Нагадаємо, що у січні – квітні 2020 року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на 38,5 млн грн.