12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Луганщини протягом січня-травня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 2,8 млн грн версія для друку
Аудитори Луганщини протягом січня-травня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 2,8 млн грн 26 червня 2020  |  Пресслужба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області протягом січня-травня 2020 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 2,8 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 26 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 2 – до дисциплінарної та ще 1 – до матеріальної. Одну посадову особу звільнено із посади.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано одну фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Об’єктами контролю повернуто використану не за цільовим призначенням субвенцію на суму 76,7 тис. грн.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади й місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли два управлінських рішення.

Матеріали 6 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 17 досудових розслідувань та 2 посадовим особам вручено  письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Із початку року завершено 1 державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм та 3 державних фінансових аудити діяльності суб’єктів господарювання. Під час їх проведення виявлено неефективні управлінські дії та ризикові операції, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 119,3 млн грн. За результатами державних фінансових аудитів надано 15 пропозицій, які взяті до виконання.