12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» У січні - травні 2020 року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на 40,4 млн грн версія для друку
У січні - травні 2020 року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на 40,4 млн грн 3 липня 2020  |  Пресслужба Західного офісу Держаудитслужби

За результатами ревізій, проведених фахівцями Західного офісу Держаудитслужби у січнітравні 2020 року, виявлено майже 243 млн грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів.

Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму 40,4 млн грн, зокрема втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки.

Правоохоронним органам передано матеріали 17 ревізій та перевірок закупівель.

За одержаними матеріалами контрольних заходів правоохоронці розпочали 3 досудові розслідування.

За недотримання законодавства 49 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Проведено моніторинг 270 процедур закупівель. Виявлено порушення на суму понад 602 млн грн.

Попереджено порушень у сфері закупівель на суму понад 189 млн грн. З них відмінено 39 процедур закупівель на суму понад 168 млн грн та розірвано 10 договорів майже на 21 млн грн.

З початку року завершено 12 державних фінансових аудитів діяльності суб'єктів господарювання, виконання бюджетних програм та виконання місцевих бюджетів, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод чи непродуктивних витрат на суму понад 242 млн грн, та порушення законодавства, що призвели до втрат понад 1,7 млн грн фінансових і матеріальних ресурсів.

Об'єктам контролю надано 79 пропозицій для покращання їх фінансового стану. Через належне реагування на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених через неефективні управлінські дії, на суму понад 20 млн грн.

Одинадцять інформацій про результати аудитів та 2 аудиторські звіти направлено правоохоронним органам.