12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Одеські аудитори під час ревізії комунального підприємства «Наше село» Маяківської сільської ради виявили порушень на суму 2,8 млн грн версія для друку
Одеські аудитори під час ревізії комунального підприємства «Наше село» Маяківської сільської ради виявили порушень на суму 2,8 млн грн 6 липня 2020  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

Під час позапланової ревізії комунального підприємства «Наше село» Маяківської сільської ради працівники Південного офісу Держаудитслужби виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 2,8 млн грн. Період, що було охоплено ревізією, – із січня 2017 року по травень 2020 року.

Зокрема, аудитори встановили, що підприємство списало 42 т паливно-мастильних матеріалів (бензину) без документів, що підтвердили б здійснення господарських операцій. Сума, на яку зник бензин, – 1,2 млн грн.

«Випадково» списали і товарно-матеріальних цінностей на суму 640 тис. грн. До того ж без підтвердних документів.

Окрім цього, на підприємстві необґрунтовано на суму 404 тис. грн нарахували та виплатили заробітної плати працівникам (разом з ЄСВ), а також завищили обсяги виконаних ремонтно-будівельних робіт на 240 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань посадових осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності, матеріали готуються до передачі до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що одеські аудитори під час ревізії комунального підприємства «ЖКП «Таїрове» виявили порушень на 8,3 млн грн.