12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Столичні аудитори встановили порушень на суму 356,14 тис. грн на комунальному підприємстві з утримання зелених насаджень Святошинського району м. Києва версія для друку
Столичні аудитори встановили порушень на суму 356,14 тис. грн на комунальному підприємстві з утримання зелених насаджень Святошинського району м. Києва 8 липня 2020  |  Пресслужба Північного офісу Держаудитслужби

Фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального підприємства з утримання зелених насаджень Святошинського району м. Києва за період з 01 липня 2016 року по 31 грудня 2019 року.

За результатами проведеного контрольного заходу встановлено фінансових порушень на загальну суму 356,14 тис. грн, зокрема тих, що призвели до втрат на суму 303,34 тис. грн, з яких усунуто фінансових порушень на суму 33,11 тис. грн.

Ревізією питання правильності складання та стану виконання затверджених фінансових планів встановлено, що Підприємство провело витрати на юридичні та інформаційно-консультаційні послуги на суму  52,80 тис. грн, які здійснені понад затверджені у фінансових планах.

За результатами вибіркових контрольних обмірів аудитори встановили завищення обсягів виконаних ремонтних робіт на загальну суму  11,43 тис. грн.

Ревізією встановлено, що Підприємство за ревізійний період провело витрати на утримання понадштатних одиниць на суму 65,38 тис. грн та перерахувало ЄСВ в розмірі 14,38 тис. грн.

На порушення умов Контракту у жовтні 2017 року директору Підприємства зайво виплачено премії за активну участь в роботі (в розмірі посадового окладу) та за виконання плану на суму 62,62 тис. грн і зайво нараховано ЄСВ на суму 13,78 тис. грн, що призвело до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 77,0 тис. грн.

Ревізією нарахування та виплати премій, надбавок, інших заохочувальних виплат працівникам Підприємства встановлено, що начальникам виробничих дільниць № 1 та № 7 зайво нараховано та виплачено доплати за вакантні посади за сумісництвом на суму 92,54 тис. грн і зайво нараховано ЄСВ на суму   20,36 тис. грн, що призвело до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 112,9 тис. грн.

Виявлено і зайво виплачені премії звільненим працівникам на суму 8,43 тис. грн та перераховано ЄСВ у розмірі 1,85 тис. грн.

За результатами проведеної інвентаризації на Підприємстві встановлено нестачу матеріальних цінностей (дезінфікуючі засоби, антисептики, суміш насіння газонних трав, суперсорбент) на загальну суму 12,58 тис. грн.

Ревізією організації закупівель КП УЗН Святошинського району м. Києва встановлено порушення при оприлюдненні звітів про виконання договорів.

За результатами контрольного заходу на посадову особу Підприємства складено 1 протокол про адміністративне правопорушення за статтею 164-14 КУпАП.

Керівництву КП УЗН Святошинського району м. Києва надіслано вимогу про усунення встановлених фінансових порушень та поінформовано орган управління.

Матеріали ревізії передано до Святошинського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві.

Про результати контрольного заходу поінформовано ГУ СБУ у м. Києві та Київській області.

Нагадаємо, що київські аудитори протягом січнятравня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму 35,36 млн грн.