12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» За перше півріччя 2020 року одеські аудитори забезпечили відшкодування на суму майже на 35 млн грн версія для друку
За перше півріччя 2020 року одеські аудитори забезпечили відшкодування на суму майже на 35 млн грн 8 липня 2020  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

Працівники Південного офісу Держаудитслужби упродовж січнячервня поточного року виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 83 млн грн.

Об’єкти контролю завдяки аудиторам усунули порушень на 34,4 млн грн. За цей період майже 17 млн грн надійшло до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій і підприємств, а також відшкодовано  17,5 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

З метою забезпечення невідворотності відповідальності за допущення порушень фінансово-бюджетної дисципліни до правоохоронних органів одеські аудитори передали матеріали 17 заходів державного фінансового контролю, за результатами їх розгляду розпочато 31 досудове розслідування, долучено до кримінальних проваджень 7 матеріалів контрольних заходів, вручено 20 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підконтрольних установ, у яких виявлено порушення, застосовано     12 заходів впливу: у 6 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 6 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення.

Від початку року завершено 5 державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання та виконання місцевого бюджету. Встановлено фактів неефективних управлінських дій та рішень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 137 млн грн. Аудитори надали 38 пропозиції, які взяті до виконання.

До адміністративної відповідальності за вчинені фінансові порушення притягнуто 82 посадових осіб, 51 – до матеріальної та дисциплінарної.