12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Житомирщини провели державний фінансовий аудит діяльності ДП «Житомирський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» версія для друку
Аудитори Житомирщини провели державний фінансовий аудит діяльності ДП «Житомирський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» 10 липня 2020  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели державний фінансовий аудит діяльності державного підприємства «Житомирський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» (даліПідприємство) за період з 01.01.2016 по 31.12.2019.

Під час дослідження аудитори виявили низку чинників і факторів, які негативно вплинули на фінансовий результат діяльності Підприємства і призвели до непродуктивних (зайвих) витрат та упущення вигод.

Через неправильний розрахунок вартості земельно-кадастрових робіт Підприємство втратило можливість отримати доходів на суму понад  3,7 млн грн від наданих послуг.

Через неефективні управлінські рішення щодо відмови від пред’явлених позовних заяв про стягнення простроченої дебіторської заборгованості за виконані роботи з інвентаризації земель на території Житомирської області в частині стягнення з ГУ Держгеокадастру інфляційних збитків і трьох відсотків річних упущено вигод на загальну суму понад 421 тис. грн.

Окрім того, аудиторським дослідженням установлено, що система внутрішнього контролю Підприємства не повною мірою забезпечує виявлення можливих ризиків та попередження порушень і недоліків у його діяльності.

Щоб надалі зменшити негативний вплив досліджених факторів ризику на фінансово-господарську діяльність підприємства та внести якісні зміни до системи управління державним підприємством, аудитори надали 6 рекомендацій за результатами проведеного аудиту.

Нагадаємо, що житомирські аудитори протягом січнятравня 2020 року встановили порушень за процедурами закупівель загальною вартістю понад 478 млн грн.