23 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Вінницькі аудитори впродовж січня - червня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 62,1 млн грн версія для друку
Вінницькі аудитори впродовж січня - червня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 62,1 млн грн 20 липня 2020  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області

За результатами ревізій та перевірок, проведених фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, впродовж січня ‒ червня 2020 року забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 62,1 млн грн.

  Правоохоронним органам передано матеріали 16 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 7 досудових розслідувань та вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За допущені фінансові порушення та порушення законодавства про закупівлі до адміністративної відповідальності притягнуто 47 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 17, зокрема 1 особу звільнено із посади.

До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 12 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій із бюджетними коштами та прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням суми субвенції.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 97 управлінських рішень.