23 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Кошти черкаських платників податків можуть залишитися поза державним контролем версія для друку
Кошти черкаських платників податків можуть залишитися поза державним контролем 20 липня 2020  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Планами проведення заходів державного фінансового контролю Державної аудиторської служби України передбачено державний фінансовий аудит міського бюджету міста Черкаси та ревізії фінансово-господарської діяльності семи департаментів Черкаської міської ради.

Два департаменти Черкаської міської ради – Департамент освіти та гуманітарної політики, а також Департамент архітектури та містобудуванняперешкоджають працівникам Держаудитслужби у проведенні ревізій.

Незважаючи на те, що міський голова Анатолій Бондаренко неодноразово у своїх відеозверненнях та на виробничих нарадах, починаючи ще з 22 червня, запевняв про те, що «ми відкриті до фінансової перевірки», «нам не має нічого приховувати», «ми законослухняні громадяни», «перевірка працює спокійно», «ми допускаємо до перевірки», зазначені департаменти які, зокрема, серед підрозділів міської ради використали найбільші обсяги фінансових ресурсів міського бюджету, станом на сьогодні досі не надали можливості перевірити їх діяльність та використання коштів.

Директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов не допускає ревізорів до ревізії, а директор Департаменту архітектури та містобудування Артур Савін не надає необхідних документів.

Неодноразові звернення Держаудитслужби до Анатолія Бондаренка щодо сприяння у проведенні ревізій (позаяк департаменти йому підконтрольні підзвітні, а директори департаментів безпосередньо йому підпорядковані) залишаються без жодного реагування міського голови.

Така протидія у проведенні заходів державного фінансового контролю може свідчити про недержавницьку позицію зазначених посадових осіб.

Проте Держаудитслужба, попри викладене, вживає всіх необхідних заходів, щоб використання коштів платників податків            м. Черкаси не залишилося поза державним фінансовим контролем.