23 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Івано-франківські аудитори протягом січня – червня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 20 млн грн версія для друку
Івано-франківські аудитори протягом січня – червня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 20 млн грн 21 липня 2020  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області

Фахівці Управління Західного  офісу   Держаудитслужби  в Івано-Франківській області  протягом січня ‒ червня 2020 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 20,4 млн грн.

До правоохоронних органів передано матеріали 7 контрольних заходів,  відкрито 3 кримінальних провадження.

За допущені фінансові порушення 16 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 1 особу притягнуто до матеріальної відповідальності, прийнято 6 управлінських рішень, з яких 2 за результатами аудитів.

До підприємств та установ, де виявлені порушення, у 2 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Окрім того, під час державних фінансових аудитів встановлено неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод, непродуктивних витрат на суму 42,7 млн грн. За результатами державних фінансових аудитів враховано 35 пропозицій.

Випадків притягнення працівників Управління до відповідальності за порушення вимог антикорупційного законодавства у звітному періоді немає.