12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Полтавщини за січень - червень 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 10,6 млн грн версія для друку
Аудитори Полтавщини за січень - червень 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 10,6 млн грн 30 липня 2020  |  Пресслужба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій у січні ‒ червні  2020 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже 20,3 млн грн та забезпечено відшкодування таких втрат на  суму 10,6 млн грн.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, у 25 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

Складено та надіслано до суду 14 протоколів про адміністративне правопорушення за порушення законодавства про закупівлі за  статтею 164-14 КУпАП.

За порушення законодавства з фінансових питань та про закупівлі  51 посадову особу об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 25 посадових осіб ‒ до дисциплінарної та 11 посадових осіб до матеріальної відповідальності.

Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами ревізій, аудитів та моніторингу закупівель прийняли  49 управлінських рішень.