6 серпня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Відшкодування втрат на суму 10 млн грн забезпечили тернопільські аудитори у I півріччі 2020 року версія для друку
Відшкодування втрат на суму 10 млн грн забезпечили тернопільські аудитори у I півріччі 2020 року 31 липня 2020  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області впродовж січнячервня 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 10 млн грн, з яких 4,3 млн грн повернуто до бюджетів різних рівнів.

За вчинені фінансові порушення 12 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності.

До установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 7 фінансових санкцій.

За переданими матеріалами заходів державного фінансового контролю правоохоронні органи розпочали 4 досудових розслідування та вручили 4 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

З метою забезпечення повного відшкодування виявлених втрат аудитори ініціювали перед органами прокуратури та об’єктами контролю заявлення 5  позовів.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками контрольних заходів прийняли 27 управлінських рішень та виконали 30 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів.