1 грудня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Керівництво Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради перешкоджає проведенню ревізії фінансовогосподарської діяльності установи версія для друку
Керівництво Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради перешкоджає проведенню ревізії фінансовогосподарської діяльності установи 14 вересня 2020

Планами проведення заходів державного фінансового контролю Державної аудиторської служби України (далі – Держаудитслужба) передбачено ревізію фінансово-господарської діяльності Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради (далі – Департамент, Установа), про початок якої об’єкт контролю повідомлено за 10 днів.

Директор Департаменту Сергій Воронов 15 разів відмовлявся отримувати під розписку направлення і программу ревізії, не допускав посадових осіб органу державного фінансового контролю до проведення ревізії, мотивуючи свої дії різними надуманими причинами. Працівники Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області (далі- Управління) склали 15 актів про неможливість проведення ревізії та вручили їх примірники через канцелярію Департаменту. Управління вжило заходів щодо притягнення Сергія Воронова до адміністративної відповідальності за статтею 164-2 КУпАП України (перешкоджання працівникам органу державного фінансового контролю у проведенні ревізій), зокрема, складено 15 протоколів про адміністративне правопорушення, винесено 11 постанов про накладення адміністративних стягнень. Черкаським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області 21.07.2020 відкрито кримінальне провадження за фактом приховування офіційних документів фінансово-господарської діяльності Департаменту.

З метою усунення перешкод, які створені директором Установи, Управління шість разів зверталося до міського голови міста Черкаси Анатолія Бондаренка, проте не отримали жодної відповіді. При тому, що керівництво міста декларує політику відкритості насправді воно закрите для контролю за використанням коштів платників податків. Така затята протидія у проведенні контрольного заходу налаштовує на думку про можливі порушення, які приховує керівництво Департаменту. Органи державного фінансового контролю завжди готові до конструктивної співпраці, тому пропонуємо об’єкту контролю більше не створювати різного роду інсинуацій та припинити протидіяти закону.