23 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Миколаївські аудитори за вісім місяців 2020 року забезпечили відшкодування втрат державних ресурсів на суму понад 13 млн грн версія для друку
Миколаївські аудитори за вісім місяців 2020 року забезпечили відшкодування втрат державних ресурсів на суму понад 13 млн грн 15 вересня 2020  |  Пресслужба Держаудитслужби

За січеньсерпень 2020 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області провели 14 ревізій та 7 державних фінансових аудитів.

Проведеними ревізіями виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 26 млн грн. Забезпечено відшкодування втрат (минулих років) на суму понад  13 млн грн.

Під час державних фінансових аудитів установлено неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод, непродуктивних витрат на суму 243 млн грн. Надіслано 90 пропозицій щодо покращання діяльності, упроваджено 32 пропозиції. Отримано додатковий економічний ефект на суму понад 1 млн грн.

За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів для належного реагування до правоохоронних органів передано 10 матеріалів ревізій, на підставі яких розпочато 13 досудових розслідувань, матеріали 6 ревізій долучено до кримінальних проваджень. Вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. За порушення фінансової дисципліни та закупівель до адміністративної відповідальності притягнуто 28 посадових осіб об’єктів контролю.