23 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Під час ревізії КП «Міжнародний аеропорт Одеса» встановлено порушень на суму майже 9 млн грн версія для друку
Під час ревізії КП «Міжнародний аеропорт Одеса» встановлено порушень на суму майже 9 млн грн 15 вересня 2020  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

Працівники Південного офісу Держаудитслужби завершили ревізію фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Одеса», підпорядкованого Одеській міській раді. За період з 01.01.2017 по 30.04.2020 виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 6 млн грн та інших порушень фінансової дисципліни на суму 2,8 млн грн.

Через неналежний контроль із боку керівництва КП за списанням об’єктів власності аєропорту на території КП розібрано залізобетонну огорожу без надання відповідним органом управління згоди на списання майна. Залишкова вартість цієї спорудимайже 5 млн грн.

Окрім того, дві підрядні організації на території КП виконували роботи з поточного ремонту будівель та споруд. Аудитори провели контрольні обміри і обстеження та встановили, що необґрунтовано завищено обсяги та вартість виконаних робіт, що призвело до втрат фінансових (матеріальних) ресурсів КП на майже 600 тис. грн. Під час ревізії завдяки аудиторам порушення  усунуто у повному обсязі.

Упродовж 2017 року КП зайво витратило 464 тис. грн на утримання земельних ділянок, право постійного користування якими відповідно до рішень Одеської міської ради було припинено.

Об’єкту контролю надіслано вимогу про усунення порушення. Про результати ревізії поінформовано Одеського міського голову. За допущені порушення фінансової дисципліни на головного бухгалтера складено протокол за частиною першою статті 164-2 КУпАП та на секретаря тендерного комітету – за частиною першою статті 164-14 КУпАП.

Матеріали ревізії передано до Служби безпеки України.

Нагадаємо, що одеські аудитори виявили порушення на суму майже  4 млн грн в Департаменті міського господарства ОМР.