23 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Запорізькі аудитори за січень – серпень 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 49 млн грн версія для друку
Запорізькі аудитори за січень – серпень 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 49 млн грн 15 вересня 2020

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за січеньсерпень 2020 року забезпечили відшкодування порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 49 млн грн.

Керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій за результатами заходів державного фінансового контролю прийняли 69 управлінських рішень та врахували  42 пропозиції.

Аудиторами передано до правоохоронних органів матеріали 17 заходів державного фінансового контролю, розпочато 14 досудових розслідувань, вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За допущені фінансові порушення притягнуто до матеріальної  відповідальності - 4  особи, до дисциплінарної - 16 осіб та до адміністративної - 38 осіб.

За результатами виявлених порушень фінансової дисципліни надано 14 висновків та пропозицій щодо застосування заходів впливу та нарахування до бюджету належних платежів. До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення, у дев’яти випадках застосований такий захід впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами. Надіслано п’ять попереджень про неналежне виконання бюджетного законодавства на суму 3 млн грн.

Одержувачі повернули бюджетні кошти, використані не за цільовим призначенням, на суму понад 945 тис. грн.