20 сiчня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Державні аудитори Хмельниччини за січень – вересень 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 5 млн грн версія для друку
Державні аудитори Хмельниччини за січень – вересень 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 5 млн грн 4 листопада 2020  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

Працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області впродовж січнявересня 2020 року за результатами проведених ревізій виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 48 млн грн.

Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 5 млн грн,  зокрема, виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів під час контрольних заходів проведених у попередніх роках.

Крім того, проведеними заходами державного фінансового контролю виявлено факти неефективних управлінських дій та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод (не отриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму понад 31 млн грн.

Від упровадження пропозицій, наданих управлінням, за результатами проведених державних фінансових аудитів економічний ефект становив майже  15 млн грн.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 30 фінансових санкцій (зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства).

За порушення законодавства 21 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

За переданими управлінням матеріалами контрольних заходів правоохоронними органами розпочато 12 досудових розслідувань, а також вручено 10 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Крім того, за зверненнями правоохоронних органів працівники Управління надавали консультації в рамках відкритих кримінальних проваджень як залучені спеціалісти, за результатами проведення яких виявлено порушень, що призвели до втрат на суму понад 12 млн. грн, а також 4 особам вручено підозру у скоєнні кримінального правопорушення.