20 сiчня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Держаудитслужба розпочинає державний фінансовий аудит місцевих бюджетів Чернігівської області версія для друку
Держаудитслужба розпочинає державний фінансовий аудит місцевих бюджетів Чернігівської області 4 листопада 2020

Держаудитслужба розпочинає державний фінансовий аудит місцевих бюджетів Чернігівської області. Деталі співпраці обговорили під час наради в облдержадміністрації за участю заступника Голови Держаудитслужби Галини Вашеки, Голови Чернігівської ОДА Анни Коваленко та її заступників.

У свою чергу, Галина Вашека представила посадових осіб апарату Держаудитслужби, Управлінь Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській та Житомирській областях, які очолюватимуть ревізійні та аудиторські групи.

Під час аудиту будуть проводитись ревізії у більшості відомств ОДА: у Департаменті фінансів, Департаменті екології та природних ресурсів, Управлінні капітального будівництва, Управлінні охорони здоров’я, Управлінні освіти і науки. Перевірятимуть й роботу інших підприємств і організацій області.