1 грудня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Кіровоградщини протягом січня – жовтня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на понад 28 млн гривень версія для друку
Аудитори Кіровоградщини протягом січня – жовтня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на понад 28 млн гривень 16 листопада 2020  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області

За результатами проведених фахівцями Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області заходів державного фінансового контролю впродовж січня – жовтня 2020 року виявлено втрат матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму майже 97 млн грн.

Завдяки здійсненій роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 28 млн грн.

Окрім того, за результатами проведених державних фінансових аудитів надано 68 пропозицій щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна. Об’єкти контролю впровадили 55 пропозицій, за результатами яких досягнуто додаткового результату на суму 15 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 101 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 25 – до матеріальної, 18 – до дисциплінарної.

До установ, у яких виявлено порушення, застосовано 16 заходів впливу: у 8 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, зменшено бюджетні асигнування, прийнято вимогу про повернення наданих одержувачам бюджетних коштів, використаних не за цільовим призначенням, а також у 6 випадках попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на 15 млн гривень.

Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій за результатами заходів державного фінансового контролю прийняли 35 управлінських рішень.

На розгляд правоохоронним органам передано 13 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 6 досудових розслідувань.