1 грудня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Вінницькі аудитори впродовж січня – жовтня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 72 млн грн версія для друку
Вінницькі аудитори впродовж січня – жовтня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 72 млн грн 19 листопада 2020  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області

Від початку року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області за результатами ревізій та перевірок виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 158 млн грн.

Вжитими аудиторами заходами забезпечено відшкодування виявлених втрат у розмірі 72 млн грн.

Правоохоронним органам передано матеріали 28 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 9 досудових розслідувань та вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За допущені фінансові порушення та порушення законодавства про закупівлі до адміністративної відповідальності притягнуто 89 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 25, зокрема 2 осіб звільнено із посад.

До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 21 фінансову санкцію у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій із бюджетними коштами та прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням сум субвенції.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 208 управлінських рішень. Від упровадження наданих аудиторами пропозицій отримано економічний ефект на суму 72 млн грн.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України  надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на  суму  понад 100 млн грн.