9 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Сумщини забезпечили відшкодування втрат на суму 13 млн грн протягом січня – листопада 2020 року версія для друку
Аудитори Сумщини забезпечили відшкодування втрат на суму 13 млн грн протягом січня – листопада 2020 року 15 грудня 2020  |  Аудитори Сумщини забезпечили відшкодування втрат на суму 13 млн грн. протягом січня – листопада 2020 року

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня – листопада 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій та перевірок на суму 13 млн грн.

За підсумками здійснених державних фінансових аудитів упроваджено 53 пропозиції, з яких 22 ‒ спрямовано на досягнення додаткового економічного або соціального ефекту, загальна сума досягнутого економічного ефекту (додаткового результату) становить 18 млн грн.

Упереджено втрат фінансових і матеріальних ресурсів через неефективні управлінські дії або рішення на суму 14 млн грн.

Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 66 управлінських рішень.

Матеріали 19 ревізій та перевірок управлінням передані до правоохоронних органів для належного реагування, а правоохоронні органи, відповідно, розпочали 5 досудових розслідувань та вручили 2 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За допущені порушення 41 посадову особу об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 5 – до дисциплінарної та 23 – до матеріальної.