9 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Івано-Франківські аудитори за 11 місяців поточного року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 35 млн грн версія для друку
Івано-Франківські аудитори за 11 місяців поточного року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 35 млн грн 17 грудня 2020  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області

За січень – листопад 2020 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 35 млн грн.

До правоохоронних органів передано матеріали 11 контрольних заходів, відкрито 3 кримінальних провадження, вручено 2 письмових повідомлення про підозру,  матеріали 6 контрольних заходів долучено до кримінального провадження.

За допущені фінансові порушення 31 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 1 особу притягнуто до матеріальної відповідальності, прийнято 9 управлінських рішень, з яких 5 за результатами аудитів.

До підприємств та установ, де виявлені порушення, у 2 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Окрім того, під час державних фінансових аудитів встановлено неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод, непродуктивних витрат на суму 86 млн грн.

За результатами державних фінансових аудитів враховано 47 пропозицій, за якими отримано додатковий результат (економічний ефект) на суму майже 673 тис. гривень.

Випадків притягнення працівників управління до відповідальності за порушення вимог антикорупційного законодавства у звітному періоді немає.