9 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Херсонські аудитори протягом січня – листопада 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 22 млн грн версія для друку
Херсонські аудитори протягом січня – листопада 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 22 млн грн 18 грудня 2020  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

За січень – листопад 2020 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили усунення втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 22 млн грн за результатами ревізій.

За результатами проведених заходів керівниками підприємств, установ, організацій та органів влади прийнято 46 управлінських рішень та враховано 57 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів.

Матеріали 25 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування, за результатами розгляду яких розпочато 12 досудових розслідувань. Крім того, вручено 6 повідомлень про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень.

До суду пред’явлено 4 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 1,1 млн грн.  

У 7 випадках до установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства – 10 об’єктів на загальну суму 7,7 млн грн.

Окрім того, за недотримання законодавства 57 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 8 – до дисциплінарної та 11 осіб притягнуто до матеріальної відповідальної, 2 посадових осіб звільнено з посад.

За результатами проведених аудитів досягнуто економічного ефекту на суму понад 150 млн грн.