4 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Керівництво Університету Державної фіскальної служби України ігнорує намагання та дії аудиторів належним чином провести контрольний захід! версія для друку
Керівництво Університету Державної фіскальної служби України ігнорує намагання та дії аудиторів належним чином провести контрольний захід! 16 грудня 2020

Керівництво Університету Державної фіскальної служби України ігнорує намагання та дії аудиторів належним чином провести контрольний захід!

Так, під час здійснення ревізії на безліч запитів аудиторів Університет практично не надає необхідних документів та відповідей, відмовляє у відкритті робочих кабінетів для здійснення перевірки.

Для належного виконання своїх посадових обов’язків та допущення до робочих кабінетів Університету аудитори були змушені двічі викликати Національну поліцію України! 

Така інтенсивна протидія керівництва Університету змушує сумніватись у прозорій та державницькій позиції вузу, також зазначені дії можуть містити в собі ознаки злочинів та порушення вимог законодавства України.

Звертаємо увагу, що останні контрольні заходи у зазначеному Університеті проводилися ще у 2015 році, при цьому Університетом так і не забезпечено виконання вимог органу державного фінансового контролю про усунення виявлених порушень мабуть через те, що вважають себе недоторканими! 

Держаудитслужба наголошує, що здійснить усі визначені законодавством заходи задля забезпечення проведення контрольного заходу та виконання своїх службових обов’язків у повному обсязі – недоторканих немає! Перед Законом усі рівні!

Запрошуємо для складання протоколу усіма можливими засобами комунікацій.