9 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» У січні-листопаді 2020 року львівські аудитори забезпечили відшкодування понад 69 млн грн втрат версія для друку
У січні-листопаді 2020 року львівські аудитори забезпечили відшкодування понад 69 млн грн втрат 21 грудня 2020  |  Пресслужба Західного офісу Держаудитслужби

За результатами 64 ревізій, проведених фахівцями Західного офісу Держаудитслужби у січні – листопаді 2020 року виявлено 641 млн грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів.

Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 69 млн грн, зокрема втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки.

Правоохоронним органам передано матеріали 37 ревізій та перевірок закупівель.

За одержаними матеріалами контрольних заходів правоохоронці розпочали 6 досудових розслідувань та вручили 4 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За недотримання законодавства 144 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

З початку року завершено 21 державний фінансовий аудит діяльності суб'єктів господарювання, виконання бюджетних програм, місцевих бюджетів та інвестиційних проектів, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод чи непродуктивних витрат на суму понад 0,5 млрд грн, та порушення законодавства, що призвели до втрат понад 3,3 млн грн фінансових і матеріальних ресурсів.

Об'єктам контролю надано 129 пропозиції для поліпшення їх фінансового стану. Через належне реагування на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених через неефективні управлінські дії, на суму понад 26 млн грн. Від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічного ефекту на суму 0,1 млрд грн.

Правоохоронним органам надіслано 19 інформацій про результати аудитів та 5 аудиторських звітів.