9 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Донеччини за січень – листопад 2020 року відшкодували та попередили витрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 52 млн грн версія для друку
Аудитори Донеччини за січень – листопад 2020 року відшкодували та попередили витрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 52 млн грн 23 грудня 2020  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області

Від початку року за результатами проведених інспектувань у формі ревізій працівники Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області ужили заходів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 24 млн грн, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій і підприємств вже надійшло 1 млн грн. Забезпечено відшкодування непродуктивних (зайвих) витрат на суму 7 млн грн.

До установ та організацій, у яких виявлено бюджетні порушення, у 9 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, керівникам об’єктів контролю надіслано  11 попереджень про неналежне виконання бюджетного законодавства.

За вчинені фінансові порушення 30 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 8 посадових осіб, 17 – до матеріальної, звільнено із займаної посади ‒ 1 особу.

Задля забезпечення максимального відшкодування встановлених порушень перед об'єктами контролю ініційовано пред’явлення 30 позовів.

За результатами проведених державних фінансових аудитів підприємствами, установами та організаціями отримано додатковий результат (економічний ефект) у розмірі 94 млн грн, відшкодовано та попереджено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 20 млн грн.

З метою належної оцінки дій посадових осіб об’єктів контролю, на яких проведені ревізії та державні фінансові аудити, до правоохоронних органів загалом передано 17 матеріалів контрольних заходів, за результатами розгляду яких наразі розпочато 12 досудових розслідувань, вручено 4 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Для прийняття управлінських рішень відповідним користувачам надіслано 14 інформацій про результати ревізій та 5 аудиторських звітів. За результатами розгляду отриманих інформацій наразі прийнято 39 управлінських рішень.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Держаудитслужби надіслано 6 проєктів інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 20 млн грн для подальшого інформування Державної служби фінансового моніторингу України.