4 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Хмельниччини за січень – листопад 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 8 млн грн версія для друку
Аудитори Хмельниччини за січень – листопад 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 8 млн грн 24 грудня 2020  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

Працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області впродовж січня ‒ листопада 2020 року за результатами проведених ревізій виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 104 млн гривень.

Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад  млн грн, зокрема виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів під час контрольних заходів, проведених у попередніх роках.

Крім того, проведеними заходами державного фінансового контролю виявлено факти неефективних управлінських дій та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму майже 48 млн гривень.

Від упровадження пропозицій, наданих Управлінням, за результатами проведених державних фінансових аудитів економічний ефект сягнув майже  15 млн гривень.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 33 фінансових санкції (зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства).

За порушення законодавства на 22  посадових особи складено протоколів про  адміністративні правопорушення.

За переданими Управлінням матеріалами контрольних заходів правоохоронними органами розпочато 12  досудових розслідувань, а також вручено 11 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Окрім того, у 35 випадках за зверненнями правоохоронних органів працівники Управління надавали консультації в рамках відкритих кримінальних проваджень як залучені спеціалісти, за результатами проведення яких виявлено порушень, що призвели до втрат на суму 12 млн грн, а також 16 особам вручено підозру у скоєнні кримінального правопорушення.