9 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Чого «недовклали» підрядники в Чорноморський міст? – частина ІІ версія для друку
Чого «недовклали» підрядники в Чорноморський міст? – частина ІІ 22 грудня 2020  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

Результат ревізії Управління капітального будівництва Чорноморської міської ради, яку проводили працівники Південного офісу Держаудитслужби, – виявлені порушення на загальну суму 11,2 млн грн. Установлені й завищення підрядними організаціями вартості та обсягів виконаних робіт з будівництва низки об'єктів, невідповідність фактично виконаних обсягів та видів робіт замовленим, інші порушення.

Ревізори перевірили будівництво мостового переходу через Сухий лиман із підходами в с. Малодолинське на автомобільній дорозі Одеса – Чорноморськ. Під час ревізії встановлено безпідставне завищення підрядником вартості та обсягів ремонтно-будівельних робіт на суму 3,3 млн грн. Планувалося, що капітальний ремонт мосту значно покращить стан дорожньої інфраструктури міста Чорноморська та населених пунктів селища Олександрівка, сіл  Малодолинського та Бурлачої Балки, прилеглої території селищ Таїрово та Великодолинського, а також створить передумови соціально-економічного розвитку цих населених пунктів. І зовсім не планувалося безпідставні витрати виділених на це фінансових ресурсів.

УКБ виступило замовником берегоукріплювальних протизсувних робіт у прибережній зоні в 9 мікрорайоні м. Чорноморська. Зазначені роботи є дуже важливими для подальшого сталого функціонування міської інфраструктури. Кошти на ці цілі було виділено розпорядженням Кабінету Міністрів України з резервного фонду державного бюджету – майже 42 млн грн, плановий перелік робіт погоджено профільними міністерствами.

Проєктом передбачалося, що 32 млн грн буде використано на пальові утримуючі споруди, а 9,6 млн грн буде витрачено на дренажний комплекс (улаштування дренажної системи з укладанням труб для відводу води з тилу зсувного схилу). Натомість виконавець робіт самостійно змінив напрям цих коштів і зменшив обсяги робіт з улаштування дренажної системи на 7,6 млн грн, спрямувавши їх на пальові утримуючі споруди. У підсумку дренажні роботи виконані лише на 2 млн грн.

Об’єктові контролю надіслано вимогу про усунення виявлених порушень. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.