9 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Полтавські аудитори виявили в Департаменті агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації фінансових втрат на суму майже 2,5 млн грн версія для друку
Полтавські аудитори виявили в Департаменті агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації фінансових втрат на суму майже 2,5 млн грн 24 грудня 2020  |  Пресслужба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації за період з 2017 по 2019 роки виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 2,5 млн грн.

Зокрема, установлено, що на виконання державної програми підтримки галузі тваринництва фермерське господарство отримало кошти на часткове відшкодування закупівлі великої рогатої худоби. Одержувач державної підтримки зобов’язаний був не менше двох років зберігати чисельність поголів’я закуплених тварин, інакше отримані кошти потрібно було б повернути до державного бюджету.

Через недотримання підприємством зазначених умов фінансування та неповернення одержаних бюджетних коштів державний бюджет недоотримав суму понад 2,3 млн грн.

Окрім того, під час контрольного заходу виявлено зайву виплату з державного бюджету компенсації на придбання садивного матеріалу двом господарствам через завищення її граничного розміру на суму 0,1 млн грн.

Зафіксовано і нарахування та включення до реєстрів позичальників для отримання компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами у завищеному розмірі 14 позичальникам, через що зайво виплачено коштом державного бюджету компенсації на загальну суму 0,1 млн грн.

За порушення бюджетного законодавства прийнято розпорядження про зупинення операцій з бюджетними коштами, департаменту надіслано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

За недотримання законодавства з фінансових питань одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати інспектування поінформовано Полтавську обласну державну адміністрацію. Матеріали ревізії передано до Головного управління Національної поліції в Полтавській області.